Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

יש בעיר מסיבה

מה דעתכם שהזמרת מספר 1 תשיר לכם בבר המצווה? ואולי עדיף שהאורחים ירקדו לצלילי הלהקה הוותיקה שתשיר להם ב- Live? כל אפשרויות המוסיקה בחגיגה

מאת: הילה ק |

סגרתם תאריך, אולם, קייטרינג, צלם, וכל שאר הסידורים החגיגיים נחתמו. אם חשבתם לרגע שזה הזמן להתרווח ולהתחיל את הספירה לאחור, טעיתם. נשאר להחליט על הנושא שמלבד האוכל הוא המרכזי ביותר וללא ספק יהיה מכריע בשאלה האם הייתה בר מצווה מוצלחת או משעממת ויבשה -המוסיקה כמובן.

כולם כבר יודעים שבענף המוסיקה בשנים האחרונות יש תחרות מטורפת, חברות התקליטנים הקטנות נעלמו ובמקומן הופיעו חברות גדולות יותר, משוכללות יותר ורציניות יותר, המבחר עצום וקשה לבחור.

הלהקות הן כבר לא צוות הכולל מספר מצומצם של אנשים, ההרכבים הרבה יותר טובים, משוכללים ונוצצים והרכב הרקדנים משתפר מיום ליום.

איך מחליטים?
* אם בתקליטן חפצה נפשכם אז הדבר הראשון שכדאי ומומלץ לעשות הוא לבדוק המלצות. רצוי מאד שתגיעו אל התקליטן דרך מכרים/חברים/משפחה ובמידה ולא כך קרה הדבר אלא בדרך אחרת אל תתביישו לבקש מספרי טלפון להמלצות ו-וודאו כי אכן ההמלצה היא אמיתית!

* אם בחוויית הופעה רציתם, אין ספק שלהקה מתאימה לכם. הלהקות הן הרכב מוסיקלי המאפשר לשלב גם תקליטן וביחד (וגם לחוד) הלהקה משתלטת באופן מונחה על החלק המוסיקלי של האירוע ומפעילה את הקהל באווירת הופעה, הלהקות קיימות כמעט בכל הסגנונות החל מסגנון ג'אז, רוק, קלאסי, מוסיקה אירית, ועד למוסיקת עולם ועוד.

רעיון אומנותי וייחודי נוסף הוא להקות הרקדנים. את להקות הרקדנים ניתן לשלב תוך כדי האירוע במספר קטעים עצמאיים ובודדים בעוד גם הם כמו להקות הזמרים מפעילים את הקהל באופן מאד מיוחד, גם ללהקות הרקדנים סגנונות מוסיקה מגוונים.    

כמה זה עולה לנו?
מחירי התקליטנים נעים על סקאלה רחבה במיוחד, תלוי באזור בו נערכת החתונה, כמות המוזמנים ואפילו במקום (אם התקליטן ישמע שאתם עושים חתונה במקום יוקרתי - המחיר אוטומטית יעלה). עלותו של תקליטן מתחילה ב- 4,000 ₪ ויכולה להאמיר עד 20,000 ש"ח. מחירי הלהקות מתחילים ב- 5,000 ש"ח ויכולים להגיע גם ל- 50,000 ש"ח, תלוי בסוג הלהקה, כמות הנגנים ועד כמה היא מבוקשת.

במידה וחשבתם על אומנים בודדים בעלי מוניטין ושם, המחירים נעים על הטווח של 10,000 ש"ח עד 250,000 ש"ח, תלוי כמובן בזמר, בביקוש שלו בשוק, בכמות השירים אותה אתם רוצים (הרבה זמרים מגיעים לשני שירים בלבד) ועד כמה קשה להשיג אותו.

חשוב לזכור
* במידה והחלטתם לסגור עם להקה/אמן יש לציין זאת בפני התקליטן במידה ואינו כלול בחבילה יחד עם הלהקה/אומן. שילוב מוצלח של השניים יעשה אירוע מוצלח ואילו חוסר תיאום בין השניים יכול בהחלט לשבש מהלכים.

 

* לא למהר לסגור חוזה עד שלא תראו במו עיניכם כיצד אנשי המקצוע אותם בחרתם מתפקדים באירוע. קחו בחשבון כי איש מקצוע הינסה לשכנע אתכם לא להגיע לאירוע זה דבר המעלה חשד באמינותו. לעומת זאת, להקות טובות ואומנים טובים ישמחו שתבואו לראות אותם במהלך אירוע בו הם משתתפים, כך שני הצדדים ירוויחו. תמיד גם אפשר כמובן ללכת לראות עוד איש מקצוע אחד לפני שתסגרו חוזה וזאת על מנת לקבל את הרושם האחרון להחלטתכם.

 

* לוודא גם על גבי החוזה וגם בעל פה מה הציוד הטכני אותו אתם מקבלים יחד עם ההופעה על מנת שלא יהיו אי הבנות עם בעל האולם והתקליטן/אומן/להקה, ועל מה צריך לשלם תוספות - אם בכלל.

 

* חשוב לעשות פגישה מסכמת סמוך לתאריך האירוע, בה תסגרו את כל הפרטים הקטנים ותוודאו כי בעל המקצוע אותו שכרתם יודע וזוכר את כל הדרישות על מנת למנוע אי נעימויות במהלך האירוע.

 

טלפתיה     אמן חושים     קוסם למבוגרים     אומן טלפתיה     מנטליסט

תגובות

l (לת)

מופעים לילדים

|
סגור

l

הופעות סטנד אפ

|

Gg

סגור

salon

Angelina

|

Hi, nice blog http://www.salondeselenite.com

סגור