טרנדים בהלבשה לאירועים

אפנת ההלבשה לאירועים בקרב ילדים ונוער תוססת, נראה שאנחנו מתכוננים לטרנד חדש, מפתיע ומלהיב. רבים מאתנו לא מודעים לשינויים וההתפתחויות בהלבשת נוער וילדים לאירועים

אפנת ההלבשה לאירועים בקרב ילדים ונוער תוססת, נראה שאנחנו מתכוננים לטרנד חדש, מפתיע ומלהיב. רבים מאתנו לא מודעים לשינויים וההתפתחויות בהלבשת נוער וילדים לאירועים. בר מצווה יש פעם אחת, כך גם בת מצווה ואפילו השושבינות והשושבינים הזאטוטים יזכרו את החוויה החד פעמית, אך אין הדבר מוריד מערך האפנה המתחדשת והטרנדים הכובשים בארץ ובעולם.

הלבשת אירועים לילדים ונוער סובבת סביב חליפות לבר מצווה, שמלות לבת מצווה, שושבינים ושושבינות. לאלו מאתנו שחושבים להלביש את ילדיהם כפי שאנחנו הולבשנו באירועי העבר נכונה הפתעה של ממש. מבחר הדוגמאות והסגנונות השונים הנו עצום. חתן בר המצווה המודרני יכול לבחור בין מראה ספורט אלגנט (הג'ינס והחולצה) ועד מראה קלאסי מרשים (חליפה של ממש), את שני הצבעים החיוורים של פעם מחליפים היום קשת צבעים המשתנה בהתאם לטרנדים המתחלפים בקרב מעצבים בארץ ובעולם כולו.

מצבה של המחפשת שמלה לבת מצווה השתפר פלאים, מעבר ליכולת לבחור ממגוון רחב של אקססוריז, צבעים וסגנונות, גם מבחר המידות גדל וכיום יכולה כל ילדה להפוך לנסיכה בשמלת בת מצווה אפנתית העומדת בגאווה מול שמלות המעצבים של דוגמניות המגזינים. שושבינות ושושבינים בחתונות הם תוצאה של טרנד אמריקאי שכבש את העולם כולו, זאטוטים מתוקים הופכים ליום אחד ברנשים קטנטנים ופיות, כאשר הם מלווים את כלת החתונה, מפזרים עלי פרחים, לרוב הם שיגנבו את ההצגה ואת המחמאות הלבביות ביותר.

אז לא עוד תוספות אבנים, נצנצים ועוד אלמנטים אשר התבלטו מול גזרת וצבע הבגד עצמו. היום אוהבים חלק ונקי וזהו המסר שניתן להרגיש בברור בבתי האפנה הגדולים בחו"ל וכתוצאה מכך גם בקרב המפורסמים הצעירים אשר הופכים לאלילי הנוער ומכתיבי האפנה. הצבע הלבן כמובן נשאר (אלמותי) אבל אליו הצטרפו כתום אפרסק, תכלת, ירוק וצהוב. ישנה מגמה ברורה בעולם לתת מענה למגוון המידות בשמלות בת המצווה, זאת ככל הנראה מתוך הצהרה כי הילדה אינה מוכרחת להיות מקל בשביל להדהים ביופייה (המגמה מורגשת גם אצל מבוגרים). הבדלי הסגנונות התבהרו והיום ניתן למצוא בגדי בר מצווה קלילים ועד חליפות מרהיבות של ממש, כשהדגש על נוחות מספק את האפשרות להראות יפה ועדיין להצליח לרקוד בחופשיות.

עבודות בגובה

היום תוכלו, הורים יקרים, להתאים את בגדי האירוע לילדכם, תוך התחשבות בסוג האירוע וצורת החגיגה. מנהלי חנויות נחשבות לבגדי בת ובר מצווה מוצאים עצמם טסים ומתעדכנים בבירות האפנה בעולם, מספר פעמים בשנה. זאת מתוך ניסיון לצפות את הטרנד הבא שיכתירו ילדי ישראל.

בכתיבת הכתבה עזרו צוות 'סודה לימון'.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף אתרים לדוגמא >>