מתאים לו

בשנים האחרונות החליפות המחויטות חוזרות אל סצנת אופנת בר המצווה. איך בוחרים חליפה בהתאם לטרנדים האחרונים בסצנה

רוב בני המצווה לא מודעים לטרנדים השולטים בעולם האופנה, שלא לדבר על טרנדים בסצנת אופנת החליפות. לכן, כשהם עומדים לפני חגיגת בר המצווה הנושא לא כל כך מעניין אותם והם מנסים להתגבר על המבוכה באמצעות בחירות אקראיות: חלקם סומכים על הבחירות שעושה עבורם אמא וחלקם מתייעצים בחברים, שלא תמיד יזהו את הסגנון האישי. בהמשך לדברים אלה, בחירת בגדים לחגיגת בר המצווה, שישמרו על סגנון רשמי-קלאסי ויחד עם זאת יציגו מראה עכשווי, נראית כמעט בלתי אפשרית. הכתבה הבאה מספקת תשובות ומעדכנת בטרנדים המובילים את סצנת החליפות.

ראשית יש לציין, כי בשנים האחרונות החליפות המחויטות חוזרות אל סצנת אופנת בר המצווה. יותר ויותר בני מצווה בוחרים ללבוש חליפה, המסמלת עבורם את חשיבות האירוע. רוב החליפות משלבות מאפיינים מסורתיים ופורמליים, לכן הן עדיין באופנה. יחד עם זאת מומלץ לשלב את המאפיינים האמורים עם מוטיבים עכשוויים. זו המטרה אליה שואפים גדולי מעצבי החליפות בעולם.

הסעות תלמידים באילת

עדיין באופנה: קלאסי
כדי לפשט את העניין ניתן לומר, כי ישנן שלוש גזרות בסיסיות לעיצוב חליפות מחויטות: קלאסית, מודרנית וסלים פיט. גזרת החליפה הקלאסית עומדת במבחן הזמן גם השנה ועדיין רלוונטית למרות שהיא המסורתית ביותר בסצנה. היא מעוצבת באופן המדגיש את קווי המתאר של הגוף, ובו זמנית משאירה הרבה מקום לתנועה. רוב החליפות הנתפרות כיום מעוצבות דווקא בהתאם לגזרה המודרנית. גזרה זו מתאפיינת בקווים משוחררים יותר ונטולי האיפוק הקלאסי. לכן גזרות מודרניות יתאימו כמעט לכל מבנה גוף. הז'קט משוחרר יחסית באזור הצלעות וצמוד מעט באזור המתניים. השרוולים גבוהים יותר כדי לאפשר טווח תנועה רחב ונוח יותר. ללא ספק מדובר בבחירה הרווחת ביותר והמנצחת עבור רוב בני המצווה.

בשנים האחרונות מככבת גם גזרה המשלבת את המאפיינים של המראה המודרני עם קווים של מראה מוקפד יותר. גזרה זו נקראית 'סלים פיט' (slim fit) והיא צמודה יותר באזור הצלעות והמתניים מאשר זו המודרנית. הבחירה בגזרה זו מתאימה לבעלי מבנה גוף רזה עד בינוני והיא מאפשרת להתחמק משימוש בחגורות והצרות.

נגיעה עכשווית
אחרי שבוחרים בגזרת החליפה המתאימה ובמידה הנכונה, מתגבש המראה הכללי, אשר לו ניתן להתאים פריטים נוספים שיוסיפו נגיעה עכשווית. אחד מפריטי הלבוש המאפשרים חופש עיצובי ליצירת מראה ייחודי הוא החולצה. ההמלצה הנפוצה מכוונת אל חולצה מכופתרת. אך מכאן והלאה השמים הם הגבול: החל מגוון החולצה, דרך שילוב של אפליקציות וכלה בבחירה בחולצת טי צבעונית ומעניינת. עוד אפשר להתאים מגוון פריטי לבוש על פי בחירה, כגון עניבה, חפתים או מטפחת כיס.

לסיום, כדאי לזכור את המטרה המרכזית, הלא היא להרגיש מצוין ביום האירוע. לכן יש ללבוש תפקיד משמעותי. אם הבגדים לא מתאימים ולא מונחים נכון, ההרגשה הכללית תהיה דומה. חליפה שנבחרה ועוצבה בהתאם למבנה הגוף ויוצרת את המראה המושלם, תעניק לבר המצווה תחושת ביטחון ותגרום לו לשכוח מהבגדים ופשוט ליהנות מהיום עצמו.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף אתרים לדוגמא >>