חוגגים בר מצווה במצדה

הכתבה הבאה מציעה למעוניינים לחגוג בר/בת מצווה במצדה נקודות חשובות לארגון האירוע. יש גם טיפים

עד היום נהוג לחגוג בר מצווה באולם הדבר טומן בחובו את הטרטור אחר איתו אולם לבר מצווה ברחובות או אולם לבת מצווה ביבנה ואז כל התהליך הופך לסיוט אחד גדול. אנחנו מציעים לכם אפשרות חדש ומעניינת חגיגת אירוע במצדה. חגיגת בר או בת מצווה במצדה מאפשרת לשמור על קשר למקום, לארץ ולמורשת. בו זמנית היא מהווה אלטרנטיבה מרעננת לאירועי בר המצווה המתקיימים מזה שנים, באופן אוטומטי כמעט, בכותל המערבי, בירושלים.

הכתבה הבאה מציעה למעוניינים לחגוג בר או בת מצווה במצדה נקודות בסיסיות לארגון ומובילה שלב אחר שלב בדרך אל האירוע. יש גם טיפים. אולם אירועים בפתח תקווה

מתי: אחרי שמחליטים על המקום בו חוגגים, מצדה, הצעד הבא יהיה בחירת התאריך בו תתקיים החגיגה. כמו כן, יש להחליט האם האירוע יתקיים בשעות האור או בשעות השקיעה והערב.

טיפ: רוב החוגגים בוחרים להתחיל את החגיגה בשעת השקיעה ולהמשיך אל תוך שעות הערב המאוחרות. זאת, כדי ליהנות ממזג אוויר נוח יותר בשעות אלה, לעומת שעות היום החמות.

איך מגיעים: אחרי שבוחרים תאריך יש לאתר את אמצעי התחבורה הרלוונטי, שיסיע אל האתר. אחד המרכיבים שיש לקחת בחשבון הוא מספר הנוסעים. באירוע בו רק ילד אחד חוגג בר מצווה יש להחליט האם כבעלי האירוע מעוניינים להסיע את כל האורחים, באוטובוסים, או שהם יגיעו לאתר באופן עצמאי. הבוחרים באפשרות האחרונה חייבים לקחת בחשבון שהגעה עצמאית לאתר כמו מצדה עשויה להפחית משמעותית את כמות האורחים שאכן יגיעו; יתכן ולא כולם מסוגלים להתמודד עם הגעה עצמאית לאתר.

טיפ: אם מדובר בחגיגת בר מצווה של כמה ילדים, סביר להניח שיהיו יותר אורחים אך גם נטל עלות ההסעות והאירוע בכלל, יחולק בין המשפחות.

הטקס: עיקר טקס בר המצווה הוא בהנחת התפילין ובעליה לתורה. כיום פועלות חברות רבות המציעות למשפחות החוגגות שירותי ארגון טקסי בר מצווה במצדה. החברות דואגות לכל המרכיבים הדרושים לצורך קיום הטקס, כולל תיאום עם רב והוצאת ספר התורה.  

טיפ: בגן הלאומי מצדה ניצב בית כנסת עתיק בן 2000 שנה, שיכול לשמש מיקום מצוין לקיום הטקס. כמו כן, הנהלת האתר מאפשרת לחוגגים להזמין ספר תורה, לצרכי הטקס. אך מומלץ ליצור קשר מראש ולוודא שאכן ניתן להזמין את הספר למועד המבוקש.

החגיגה: אחרי קיום הטקס אפשר להתפנות לחגיגה. ברוב האירועים שלב החגיגה כולל ארוחה ומוסיקה. לצורך ליווי מוסיקלי לאורך האירוע כולו (גם במהלך הטקס) ניתן לשכור צוות נגנים, שיספק אווירה מתאימה עם תופים, שופרות וגיטרות. את הארוחה ניתן לקיים באחד מהחאנים הפועלים באזור מצדה. כמובן שיש לתאם מראש עם הנהלת החאן הרצוי ולוודא שהמתחם מתאים למספר המשתתפים.  

טיפ: רוב החברות המציעות שירותי ארגון טקסי בר מצווה במצדה, מציעות גם חבילות לאירוע. החבילות כוללות מרכיבים נוספים מלבד ביצוע הטקס עצמו, כגון הסעות, צילום, מוסיקה, אוכל ושילוב גימיקים שונים על פי בחירה ובהתאם לתקציב.

תיעוד: ביום שאחרי האירוע (וגם שנים לאחר מכן) הזיכרון המוחשי היחיד שישאר הוא הצילום, בתמונות ובסרט. לכן יש לבחור בצלם או בצוות צלמים, שילוו לאורך כל היום, ויתעדו את הרגעים המרגשים והמשמחים. הרי אחרי כל הטרחה וההשקעה בארגון אירוע כזה, רצוי וראוי שיונצח באופן הנכון. ציוד לג'ימבורי

טיפ: יש לוודא שמספר הצלמים מתאים למספר המשתתפים באירוע. אם מדובר בחגיגת בר מצווה למספר ילדים יש לשכור צלם אחד, לפחות, שילווה כל ילד, על בני משפחתו ואורחיו.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

חנות אינטרנטית

העולם כולו עובר לקניות ברשת האינטרנט.
תנו לנו לבנות לכם חנות אינטרנט מלאה
כולל סליקה, אבטחה והכנסת כל המוצרים.
החלום שלנו - שתקום בבוקר ותראה כמה
כסף נכנס במהלך הלילה!

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה רק תקבע את התקציבבביטויים כמו:
ציוד לגני ילדים | ייצור מארזים | קונספט

אולם בפתח תקווה | אולמות בירושלים

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך לדף 
הראשון בגוגל בלי טריקים ובלי שטיקים.
קייטרינג לאזכרות | 
טרקטורון חשמלי לילדים | 
אורן זיו | אנודייז

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר. אפשרות לחיבור לסליקה
ולחנות אינטרנטית | קייטרינג אסאדו

מידע נוסף אתרים לדוגמא >>